İlik gibi hatun altında dantelli iç çamaşırı ve dizlerine kadar siyah çorabıyla mutfağa geliyor. Bankoya yaslanarak telefonundan bir şarkı açıyor ve dans edip zıplamaya başlıyor. Kettle yanına giderek kaynamış olan suyu alıyor ve bardağa boşaltıyor. Çayından bir kaç yudum aldıktan sonra boy aynasının karşısına geçerek dansına kaldığı yerden devam ediyor. Beline kadar gelen saçları bir sağa bir sola savruluyor.

Telefonunun kamerasını da açarak kendini video çeken bebek çayından bir yudum daha alarak eğlencesini sürdürüyor. Ardından etraftaki bulaşıkları dolaba yerleşririr ve müziği değiştirmek için telefonu eline alır. Amerikan mutfak olan bu evde bar sandalyesine kalçasını dışarı çıkartarak oturur ve keyifle sosyal medyada dolaşır. Bu sırada erkek arkadaşı içeriden gelir ve ona kalçalarını göstermeye başlar. Bu sırada kızın ağzından şu sözcükler dökülür “Beni sikmek ister misin?” Şaşıran çocuk ne diyeceğim diye düşünürken “Hadi şu sandalyeye otur da sana rahat bir şekilde sakso çekeyim” diyerek erkeğini sandalyeye oturtur ve pantolonunu sıyırarak emmeye başlar.

Yerde dizleri çürüyen kadınını kaldırarak sandalyeye oturtur ve arkasına geçerek o pembe sulu amcığa yerleştirmeye başlar. Oldukça dar ve ıslak olan vajinayı yavaş yavaş becerir. Kucakladığı karıyı mutfaktaki bankoya sırt üstü yatırır ve bacak omuza yaparak hafif tempo ile geçirmeye devam eder. Bu sırada bu tatlı kız üzerindeki sütyeni çıkartarak “Göğüslerimi okşa aşkım” diye inler. Boşalmak istediği sırada hatun “Dur ağzıma boşal” der ve yere oturup çocuğu yalayarak ağzına boşaltır.


Bu güzel amatör kızı beğendiyseniz sitemizde başka filmi mevcut. Linkini bırakıyorum izlemek isteyenler için.

Azgın kızlar chaturbatede arkalı önlü grup yapıyor
Azgın kızlar canlı yayında grup seks yapıyor

Amatör genç kızlar chaturbate canlı yayınında grup seks yapıyor

Kız arkadaşıyla birlikte uzun çorapları giyiyorlar, birisi beyaz diğeri siyah. Oynaşmaya başladılar am yalayarak zevke geliyorlar, bu videodaki kız beline takmayı bağlayıp ateşli arkadaşına kaymaya başlıyor. Yeterli gelmeyince ilerleyen dakikalarda kaslı bir erkek devreye giriyor. Biri yapay diğeri gerçek iki penisle kızı hoplatmalar başlıyor.

Kategoriler

Amatör, EvilAngel, Genç

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • ReyizFENA 4 sene ago

    Admin Knk Kızın İsmi Ne Çok Tatlı Lan Kız Tam Evlenmelik AW