İşler yoğun olduğu için çalışan kadını evine davet eden patron, işlerin düzenli yapıldığından emin olmak ister. Kızı eve getirir ve bilgisayarın başına oturtarak onu rahatsız etmez. Arada bir gelip işleri kontrol eder ve gider. Bir süre sonra kadının acıkmış olabileceğini düşünerek yanına gelir ve mutfaktan istediğin şeyi yiyebilirsin der. Eve geldiğinde bir kapıda “Girilmez.” uyarısını gören kadın, patronuna o odada ne olduğunu sorar.

Bunu duyunca öfkelenen adam, boyundan büyük işlere kalkışma diyerek kadını azarlar ve oradan gider. Patronu uzaklaşınca meraktan yerinde duramayan asyalı kadın, cesaretini topladığında o odaya gizlice girer. İçeri girdiğinde takma penisler ve seks oyuncaklarını gördüğünde gözlerine inanamaz ve masanın üzerinde olan bilgisayarın yanına gider. İçinde ki videoyu izleyeceği sırada patronu yanına gelir ve öfkeyle “-Sana buraya girmeyeceksin demedim mi!” diyerek bağırır.

Korktuğu için sadece özür dilemekle kalan kadının aklına bir fikir gelir. Ertesi gün olduğunda, o odaya tekrar girer ve oradaki seksi elbiselerden birini giyerek patronunun yatak odasına gider. İçeriye giren asyalı çalışanının aşırı seksi olduğunu gören adam, onu yatağa çağırır ve onunla ters ilişki yaşar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • haside 6 ay ago

    Asyalılara bayılıyorum

  • volkan 6 ay ago

    Sitenizdeki tüm videoları gözden geçirdim. Beğendiklerimi indirdim, harika bir arşiv oluşturdum. Teşekkürler.