Evde kendi halimde takılıp spor yaparken birden annem eve geldi. Bana selam verip nasıl olduğumu sorduğunda biraz lafladık ve ona neden sen de spor yapmıyorsun diyerek gidip üstünü değiştirmesini söyledim. Bu teklifim ona da mantıklı gelmiş ki hemen gidip üstünü değiştirdi ve spor kıyafetleriyle yanıma geldi. Ona hemen en hafif ağırlıkları vererek ısınma hareketleri yaptırmaya başladım.

Isınma turu bittikten sonra eline verdiğim ağırlıkla eğilip kalkmasını söyledim ve arkasına geçerek kalçalarını izlemeye başladım. O kadar güzel görünüyordu ki iç çekerek onun götüne bakmaya devam ettim. Bu hareketi de bitirip “-Sırada ne var oğlum?” dediğinde, elini tutup sikime getirdim. Bu cesaret nerden geldi bilmiyorum ama annem arkasını dönüp içeri gitti.

Bende hemen peşinden giderek ondan özür diledim ve bu konuyu babama söylememesi hakkında ondan ricada bulundum. Kızdığı şey onun elini penisime getirmem değil, bu konunun onunda hoşuna gitmesiymiş. Böyle olunca annem birden dudağıma yapıştı ve çılgınlar gibi sevişmeye başladık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.