Asosyal sarışın pek dışarıya çıkmadığı için arkadaş edinemez hele ki erkekler konusunda yapayalnızdır. Her ne kadar diğer arkadaşlarına özense de karakteri gereği onlardan farklıdır. Küçükken çok anlayamasada büyüdükçe amı kaşınmaya başlamıştır. Sosyal medya üzerinden yaşıtlarının erkekli kızlı takıldıklarını görünce içten içe üzülmeye başlar. Neyse ki şans sonunda yüzüne gülecektir.

Erkek kuzeni koltukta yatarken bizim asosyal kızda elinde aynayla makyaj yapmaktadır. Aynaya yansıyan görüntüde uyuyan çocuğun yarağını görünce şok olur. Rüyasında artık neler gördüyse penisi kalkıp pantolonun köşesinden fırlamıştır. Amı kaşınan kezban bunu görünce makyajı hemen bırakıp sessizce yanına gider. Yılan gibi fırlayan penisi eline alıp hissetmeye başlar.

Tam diliyle dokunmaya niyetlenirken kuzeninin uyandığını görünce hemen geri çekilir. Hiçbir şey olmamış gibi süslenmeye devam eder, eleman kalktıktan sonra cinsel organının göründüğünün farkında değildir. Uyku sersemi kızın yanına doğru gelir gözlerini ovuştururken bizimki çoktan ağzına alıp kendi zincirlerini kıracaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments