Meslektaşı ile birlikte sunuma giden zenci kadın dünyadaki en büyük doğal göğüslere sahip. O kadar büyük ki kendine uygun südyen bulamadığı için kıyafetlerini sütyensiz giymek zorunda kalıyor. Asansörde iş arkadaşı bu kadına yavşayarak kalçalarını avuçluyor ve hatun biraz naza yatıyor. Eskiden her sunum öncesi birlikte olduklarından bahsediyor. Bu hatunun devasa büyüklükteki memelerine ellemeye çalışıyor ve yine karşılık alamıyor. Asansör ineceği kata gelince eleman iniyor ve kadın surat yaparak daha sonra inmeye karar veriyor.

Bu sırada asansörün kapıları kapanarak iki kapı arasında sıkışıyor. Yardımcı olmak isteyen çocuk bu kadını çekmeye çalışsa da koca kalçası içeriden çıkamıyor. Bu sırada teknisyen bir adam olay yerine gelerek asansörün marka modelini inceliyor ve nasıl çözebileceğini düşündüğü sırada espriler yapıyor. O da kadının koca memişlerine kitlenerek kendini kaybediyor ve asılarak oradan çekiyor ama nafile. Elbiseden fışkıran füzeler asansörcünün dikkatini iyice dağıtıyor fakat işini yapması gerekiyor. Arkadan asansöre giriyor ve tam bu sırada da ablamızın kalçalarına kitlenerek iyice ne yapacağını şaşırıyor. Arkaya geçtiği gibi onları avuçluyor ve kilotunu yana çekerek dillemek istiyor.

Çaresiz kadında kendini olayların akışına bırakarak anı yaşamak istiyor. Asansörün içerisinden alet çantasındaki yağı kapıyı yağlamak için rica ediyor fakat kullanacağı alan çok farklı. Kolay bir şekilde giriş yapmak istediği zenci bayana bolca yağ döküyor ve iş kıyafetinin altından dalgayı çıkartarak giriyor. Sıkışmış halde kalan bu esmer ablaya yerleştirdiği sırada sürekli düzüştüğü erkek arkadaşı geliyor ve durun bende içeri girip yardım edeyim diyerek içeri geçiyor ve olanları görüyor. Ne hikmetse kapı açılıyor ve dışarı kaçıyorlar o adamı da içeride bırakarak keyiflerine bakıyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

 • Sexs sever 4 sene ago

  Admin 00.47 de takılı kalıyor ve devam etmiyor

  • Admin 4 sene ago

   Merhaba Sexs sever, 4 adet alternatifli kaynak mevcuttur. Hepsini tek tek kontrol ettim ve sorun yok.
   Hangi sunucudan oynatmayı denediniz? Diğer alternatiflere geçiş yaparak denediniz mi?

 • Lolo 4 sene ago

  Hentai atarmisin rica etsem