Kankalarıyla takılan eleman kız kardeşi yanına gelince arkadaşlarının yanında kızı rezil ediyor. Mahalleden takıldığı zencilere hava atmak için piçlik yaparak kızı sinirlendiriyor. Zavallı kız okuldan geldiği gibi morali bozuluyor ve durumu babasına söylüyor. Adamda durumu düzeltmek için içeriye giderek azarlamaya başlıyor. Herkesi evinden kovarak oradan çekip gidiyor. Kankalarının yanında azar işiten çocuk olanları çok umursamayarak mutfaktaki kız kardeşinin yanına gider.

Bir kaç bir şey söyleyerek kitap okuyan çıtırın telefonunu cepliyor. İçeriye döndüğünde telefonu kurcalarken galeride kızın çıplak resimlerini görüyor. Fotoğraflarda hatun kendine dildo sokarak fotoğraflar çekilmiş. Bunu zencilere gösterirken kardeşi gelerek telefonunu almaya çalışıyor. Normalde inek olarak bilinen ve derslerinde oldukça başarılı olan bu kız aslında bir fahişeymiş. Kankalarına hava atmak isteyen çocuk bu kızı yere oturtarak “sikimi yala fahişe” diyor ve dalgayı çıkartıyor. Dalgası zencilerle eşit derecede olan genç adam arkadaşlarının gözü önünde kızın ağzına veriyor.

Nefes bile almadan siki doyumsuzca emen liseli kaşar resmen şov yapıyor. Edepsiz çocuk taşakları emilirken arkadaşına göz kırparak telefonla olanları çekmesini söylüyor. Ağzına öyle bir sokuyor ki kızın kafasını delip arkasından çıkartacak neredeyse. Esmer kız normalde okulun en zeki öğrencilerinden biri olmasının yanı sıra okulun en güzel sikişen öğrencisi çıkıyor. Sürekli mastürbasyon yaparak boşalan çocuk bu sefer cinsel ihtiyacını kız kardeşini düzerek karşılıyor ve kankalarına güzel bir şölen sunuyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment