Annesi eşinden ayrıldıktan sonra lezbiyen olmaya karar vermiştir. Başka olgun bir bayanla evlenir ve kızını yanına alarak üç kişi yeni bir aile kurarlar. Son zamanlarda sarı çıtırın dikkatini çeken bir şeyler vardır. Yeni üvey annesi gece geç saatlere kadar dışarıda duruyor eve gelmek bilmiyor.

Birde sık sık uzun telefon görüşmeleri yapıyor. Anasını aldattığı düşüncesine kapılan kız onu yanına çağırıp bu durumu sormak istiyor. Tabi aldığı cevap pek tatmin edici değildir. “Ben kesinlikle anneni aldatmıyorum, sadece iş yerinde eleman çıkardılar ve bütün sorumluluk benim üzerime kaldı. Çok çalışmam gerekiyor.” sözleriyle insana at yalanı sikeyim inananı dedirtiyor.

Arkadaşı lezbiyen annesini yatağa attı kızıda gelip gizlice yaladı
Arkadaşı annesini baştan çıkarttı, kızıda gelip gizlice yaladı

Arkadaşım lezbiyen annemi yatağa attı bende gizlice yaladım

Bunun üzerine minik kaşar en yakın arkadaşından yardım istiyor. Haberi yokmuş gibi eve gelecektir ve üvey annesini ayartmaya çalışacaktır. Gerçekten sadık olup olmadığını anlayacaklar. Birde genç kızın bir arzusu daha vardır, olgun amcığın tadına bakmak ister. Zaman kaybetmeden planı hemen gerçekleştirirler.

Kız evde değilmiş gibi saklanır, bu sırada arkadaşı gelip kapıyı çalar ve üvey annesi onu karşılar. Ateşli sözler söyleyerek sarkıntılık yapar, olgun kadını baştan çıkarır. Biraz uğraş gereksede sonunda yatağa atmayı başarır. Seksin tam ortasında kankasını çağırır ve böylece plan gerçekleşir. Ana kız çırılçıplak yataktadır birde arkadaşı, üç lezbiyen diledikleri fantezileri yaparak harika zaman geçirirler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments