Sabah erkenden uyanan kadın kocasını dürtüp kaldırmaya çalışıyor. Bugün dışarıya çıkıp sinemaya gidip birlikte vakit geçirecekler. Fakat kocası uyanmak bilmiyor, dün gece üniversiteden arkadaşıyla dışarı çıkıp geç saatlere kadar içmiştir. Kadın bu duruma oldukça sinirleniyor, iki haftadır kocasının okuldan arkadaşı onlarda kalıyor. Son bir kez şansını denemek için iç çamaşırlarını çıkarıp kırmızı fantezi kıyafetlerini giyiyor. Altınada beyaz jartiyer çorabını çekip kocasının yanına geliyor, son şansın kalk hadi diyor.

Tabi öküz adamda tık yok, ilgisiz kalan hatunda eşinin arkadaşını ziyaret ediyor. Misafirin kaldığı odaya sessizce girip yatağa giriyor, elini çocuğun üstünde gezdirirken misafir uyanıyor. Ona sessiz olmasını söylüyor ve “iki haftadır bana nasıl baktığını gördüm” diyor. Arkadaşının güzel karısını sikecek olan adam ise şeytana uyuyor ve yarrağı çıkarıp ağzına veriyor. Karıyı bir güzel evire çevire yarım saat inletiyor, sonrada suratına boşalıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

 • Berk 4 sene ago

  Adminim video da sorun var duzeltir misiniz açılmıyor video

  • Admin 4 sene ago

   Bazı videolarda donmalar veya açılmama sorunları olabiliyor farkındayım, sorunu kalıcı olarak çözmek için uğraşıyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

 • Alli 2 sene ago

  Eskisi gibi heyecanli vidyolar yok