Elemanın kısa bir süre önce yakın bir arkadaşı evlenir. Adam, arkadaşının genç ve güzel karısından çok hoşlanır. İçindeki duyguları uzun süre saklar, ancak sonunda dayanamaz ve kadına olan hislerini itiraf eder. Kadın şaşırır ve kafası karışır. Kocasının arkadaşından hoşlanmaya başlar. Kadın, kocası işe gittiğinde, kocasının arkadaşıyla gizlice arabaya binip dolaşmaya çıkar. Her seferinde kalbi hızla atar ve adrenalini yükselir.

Kendisini bu durumdan alamayan kadın, kocasının arkadaşı ile görüşmeye devam eder. Bu arada, kocasının arkadaşı da kadına karşı olan hislerinden vazgeçemiyordu. İkisi arasındaki ilişki daha da derinleşti ve tutkulu anlar yaşandı. İşin sonunun cinsel birliktelik yaşamaya kadar gideceğini kim bile bilirdi?

Bir gün eleman arabayı sote bir yere çeker ve arkadaşının karısını kucağına alır. İkili sürücü koltuğunda tutkulu seks yapmaya başlar. Döllerini hatunun vajinasına akıttığında ise arabada peçete olmadığı akıllarına gelir. Adam tişörtünü çıkarıp bütün dölleri silip etrafı temizler. Saat geç olmadan arkadaşının karısını evine bırakır ki yakalanmasınlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.