İki zeki arkadaş birlikte çok ders çalıştıkları için oldukça başarılıdırlar. Bu yüzden okulda lakaplar inek olarak anılsa da pek umursamazlar ve çalışmaya devam ederek gün geçtikçe kendilerini geliştirmek isterler. Bir gün birlikte yine çalıştıkları sırada sinir bozucu kız kardeşleri içeri girer ve yüksek sesle konuşarak oğlanları rahatsız eder.

Gençlerden biri kız kardeşini sessiz olması konusunda uyarsa da kızlar bu iki oğlanla alay ederek onlarla uğraşmaya başlarlar. Elemanların gözlüklerini alarak onlara biraz eşek şakası yaparlar ve oğlanlar oldukça sinirlenir. Kızlar yeterince bu gençleri gıcık ettikten sonra odalarına giderek kendi hallerinde takılır.

Bu sırada esmer olan eleman, gizlice ablasını çektiği videoyu arkadaşına göstermek için onu odaya çıkarır. Bu videoyu birlikte izlerken kızlara yakalanırlar ve hatunlar bu kez sinirden elemanın elinden telefonu alıp o videoyu silmek ister. Durum böyle olunca elemanlar işi piçliğe vurarak eğer bir posta verirseniz istediğiniz şeyleri yaparız diyerek ablalarını eş değiştirme yaparak ilişkiye girerler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments