Oğlu okuldayken ev temizliğine girişen milf çocuğun odasına girdiğinde dağınıklığı görünce sinirleniyor. Birde bunun üstüne bakıyor ki oyun konsolu yerinde değil. Sırf oğlu mutlu olsun diye bütün parasını bu konsola veren kadının şalterleri atıyor. Hemen telefonu eline alıp oğlanı arıyor ve konsolun nerede olduğunu soruyor. İlk başta yalan söyleyen genç adam annesini kandırmayı deniyor. Yerindedir iyi bak falan zırvalıyor.

Bunu yemeyen anası ısrarla sorunca kapatmam gerek işim var sonra konuşuruz diyor. Kafayı takan kadın bunuda yemiyor ve tekrar tekrar aynı soruyu soruyor. En son arkadaşına verdiğini söylüyor ve konuşmayı sonlandırıyor. Anneciğin ise son dönemlerde dikkat ettiği bir şey vardır. Çocuğun arkadaşlarından bir tanesi zorbadır, sürekli oğlunun eşyalarını almaktadır.

Bu işe kendisinin el atması gerektiğini düşünüyor. Oğlanın arkadaşına telefon edip eve davet ediyor. Kısa süre içerisinde gelen genç adamın bir şeyden haberi yok ama öğrenecektir. Derhal o konsolu bize geri vereceksin ve evladımdan faydalanmaktan vazgeçeceksin diyor. İkisininde arkadaşlık etmesini istemiyor.

Sert çocuk ise olgun bayana karşı geliyor. Ben her zaman istediğimi elde ederim diyor. Konsolu size getirmemi istiyorsanız beni memnun etmelisiniz diyerek elini kadının vücudunda gezdiriyor. Ne istediği gayet açık değil mi? Çaresiz kadın bir anlaşma yapıyor ve çocuğun oyuncağını geri alabilmek için bu yarağın altına yatıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments