Kısa saçlara sahip kaslı eleman karısıyla tartıştığı için bir süre arkadaşının evinde misafir olarak kalır. Bu zamanda kimse kimseyi kabul etmez, böyle bir dosta sahip olduğu için çok şanslıdır. Tek sorunu ise pis olmaktır, dağınıklık buna eklenince işler çekilmez bir hal alacaktır. Misafir olarak kaldığı evde dostunun karısı bu durumdan şikayetçidir.

Bu sabah neler olduğuna hemen bakalım isterseniz. Banyoyu temizleyen kadın etrafın halini görünce isyan etmeye başlar. Hemen salonda maillerini kontrol eden kocasının yanına gidip isyan eder “Arkadaşın ya temiz ve düzenli olacak ya da bu evden gidecek!” cümlesiyle noktayı koyar. Bunun üzerine işe gitmeden önce kankasını karşısına alan adam ona durumu anlatır.

Bizim kaslı eleman dikkat edeceğim der fakat köşede bulduğu kullanılmış bayan külotu onu tahrik eder. Hemen alıp koklamaya başlar ve mastürbasyon için bahçedeki hamağın üzerine uzanır. Bir yandan iç çamaşırı koklayıp kendini okşarken yakalanır. Çöpleri döken kadın kendi donunu görünce hemen tanıyacaktır ve kocasını arkadaşıyla aldatacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment