Eşini arkadaşının altına vermek isteyen adam, bunu doğrudan gidip onunla konuşmak yerine eşiyle birlikte bir plan yapar. Onları evde yalnız bırakarak dışarıya çıkar ve karısının arkadaşına iş atmasını söyler. Dövmeli güzel kadın banyoya gideceğini ve kapının açık olacağını dile getirerek bu adamın yanından ayrılınca elemanın kanına girmeyi başarır. Arkadaşının karısına yan gözle bakmak istemeyen eleman, bir süre dişini sıkar fakat erkeklik hormonlarına yenik düşünce soluğu banyonun kapısında alır ve bu kadını izleyerek mastürbasyon yapmaya başlar.

Daha sonra yakalanmamak adına evin odalarından birine geçerek gözlerini kapatır ve duşta gördüğü görüntüleri düşünerek çavuşu tokatlar. Bu sırada dostunun eşi odaya girip onu iş üstünde yakalayınca hemen yatağa geçer ve dalgayı ağzına alarak emmeye başlar. Bir yandan da kocasını arayarak durumu açıklayan kadın, kocasının da odaya gelip kendisini izlemesini ister.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Seray 2 sene ago

    Daha çok touchmywife, daughterswap, momswap, siswap ya da cheating wife tarzı altyazılı video gelmeli.Özellikle Türkçe altyazılı bu tür videolar ^ ^