Kankasının evine girmeden önce telefonda konuşan eleman kitli olmayan arka kapıdan giriyor. Arkadaşının evde unuttuğu çantayı almak için içeri girdiğinde telefonu kapatarak ilerliyor. Yatak odasından gelen seslere kulak vererek kankasının annesini görüyor. Kadın elinde bir adet telefon ile üzerine giydiği seksi gecelikleriyle canlı yayın yapıyor.

Bu sırada kankasının annesini bu halde gören adamın penisi kaya gibi sertleşiyor. Hemen canlı yayının olduğu siteye girerek kadını izlemeye başlıyor. Salak herif canlısı varken yan odaya geçerek kadını telefonundan izlemeye başlar ve ona yüklü miktarda bağış atarak kadınla özel sohbete geçer.

Özel sohbet sadece ikisinin arasında görüntülü konuşma ile geçmektedir. Eleman kimliği belli olmasın diye suratını göstermiyor çünkü bu kadının kendisini tanıdığını biliyor. İşleri hemen ilerletip bir an önce boşalmak isteyen genç adam, koca memeli annenin amını görmek istiyor. Kaşarlanmış olgun ise amını gösterdiğinde “sikin kalktı mı” diye soruyor.

Ardından koca yarağı görünce keşke o penisi içime alabilsem diyerek muamele çekiyor. Eleman aslında yan odadadır ve çavuşu tokatlayarak boşalmak istemektedir. Tam üzerini çıkartacağı sırada telefonu yere bırakır ve kadın görüntülü konuşurken tavandaki avizeyi görünce oranın kendi evi olduğunu ayıkır.

Hemen yan odaya koşturarak burada ne aradığını sorar. Yalan söyleyerek olaydan kurtulabileceğini zanneden oğlunun arkadaşı olan bu çocuk iki kelimeyi bir araya getiremez. Siyah saçlı esmer anne bundan oğluma sakın bahsetme bu benim özel hayatım, evde boş boş oturmaktansa para kazanmanın bir yolunu buldum ve bundan keyif alıyorum der.

Olgun dul kadın bu genç adama yakınlaşarak yarım kalan işi tamamlamak ister. Evladının en yakın arkadaşı olan bu oğlanı yakasından tuttuğu gibi yatağına götürür ve işi pişirir. Bu sayede hem bu olay aralarında kalacak, kimse bilmeyecektir ve azgınlığını dizginleyebilecektir. Amının üzerinde kalp dövmesi olan kadını dizginleyebilecek bir yarağa sahip olması gerçekten büyük şans eseridir ve önceden böyle doyumsuz hatun ile ilişki yaşamamıştır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments