İşten atıldıktan sonra kaldığım evin kirasını ödeyemedim. Arkadaşıma bir süre sizde kalabilir miyim diye ricada bulundum. Sağ olsun beni kırmadı evine davet etti. Bende çantamı alıp onlarda kalmaya başladım. İlk zamanlarda bir kaç iş bakındım fakat kendime uygun bulamadım. Daha sonralarda hevesim kırıldı ve aramayı bıraktım. Nasılsa onlarda beleşten kalıyordum. Gündüzleri 31 çekip oyun oynuyordum ve bol bol uyuyordum.

Arkadaşım erkenden kalkıp evden çıkmıştı, ben ise salonda uyuyordum. Annesi başıma dikelip günaydın diyerek beni kaldırdı. Uzun zamandır onlarda kaldığımı ve tembel olduğumu söyledi. Eğer evlerinde kalmaya devam edeceksem evin kredi ödemesinin yarısını benim vermem gerektiğini söyledi. Birde en önemlisi ayak fetişim olduğunu anlamış.

Yalan yok her bulduğum fırsatta arkadaşın ateşli annesinin ayaklarına bakıyordum. Benim bakışlarımı yakalamış, internette arama geçmişime bakmış. Sürekli ayak fetişi videoları izlediğimi öğrenmiş. Eğer evlerinde kalmaya devam edeceksem ona ayak masajı yapmam gerektiğini söyledi. Bende ovalamaya başladım ve kadın dilini kullanabilirsin dedi. Ben yaladıkça karı fena azdı ve sikiştik.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.