Arkadaşım müzik grubunda bas gitarcının eksik olduğunu söyledi. Benimde gitar çalmaya niyetim vardı. Hemen bir tane satın alıp öğrenmeye başladım. Eğer becerebilirsem onların grubunda yer alacağım. Bugün pratik yapmak için onların evine gittim, arkadaşım bana bas gitar nasıl çalınır detaylı olacak gösterecekti. Evlerine vardığımda kapıyı güzel sarı saçlı, olgun annesi açtı. Kadının üzerinde siyah kısa tişört vardı, altına dar kot pantolon giymiş. Beli açık dekolteli bluz giyen kadınlar beni deli ediyor. Oğlunun alışveriş için markete gittiğini söyledi ve beni içeriye davet etti.

Biraz sohbet ettiğimizde kankamın annesi bas gitardan anladığını söyledi. Bana nasıl çalınacağı hakkında ders vermeye başladı. Salondaki kanepeye oturduk ve eğitime başladık. Yanımda götürdüğüm gitarımı kucağıma aldım ve çalmaya başladım. Olgun kadın yan tarafta bana taktikler veriyordu. Baktı ki hiç bir bok bilmiyorum, ellerini benimkinin üzerine attı ve tellere nasıl dokunmam gerektiğini söyledi. Bu sırada gevşemelisin, rahat olmalısın diye telkinler veriyordu.

Baktı ki ben çok gerginim, ellerini omzuma atıp bana tatlı tatlı masaj yapmaya başladı. Ellerini bedenimde gezdirmesi beni gevşetiyordu. Önce ritim tutmayı öğrenmeliymişim, bunu yapmak için illa gitara ihtiyacım yokmuş. Gitarı elimden aldı ve kutusuna kaldırdı. Sonrasında tellere dokunduğum iki parmağımı alıp ağzına götürdü. Ne yapıyorsunuz hanımefendi oğlunuz gelirse hiç hoş olmaz dediğimde ise şu cevabı verdi. “Ona verdiğim alışveriş listesi çok uzun, eve dönmesi uzun sürer. Zevk almana bak delikanlı”
Annesi resmen orospuydu ve onu sikmemi istiyordu, kankama nasıl ihanet edecektim bilmiyorum. Karşımda güzel annesi duruyordu ve parmaklarımı yalıyordu. Ne olacaksa olsun dedim ve kadının vücuduna dokunmaya başladım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.