Gym salonunun kapısını açıp içeriye girdiğim zaman, abimin yüzündeki gurur dolu ifadeyi görmek beni mutlu etmişti. Ona sarılmamak için kendimi zor tutuyordum. Yıllardır hayali olan kendi spor salonunu sonunda açabilmişti. Bana küçüklüğümüzden beri hayallerini anlatırdı. Hayalini kurduğu salon işte buydu. Abim, başarılı bir fitness eğitmeniydi ve öğrencilerine birebir ilgi gösteren bir antrenördü. İlgisi ve esnaflığı sayesinde buranın müşteri dolacağını gayet iyi biliyordum. Gym’deki öğrencileri için özel programlar hazırlar, hedeflerine ulaşmaları için her türlü desteği sağlardı. Ben de kendisinden spor yapmaya başlama konusunda yardım istemiştim. İşin içinde abim olunca, spor salonuna gitmek daha da cazip hale gelmişti. İlk dersimizde, abim bana özel bir program hazırlamıştı. Hareketlerin nasıl yapılacağı konusunda detaylı bir şekilde bilgi verirken, aynı zamanda benim hedeflerimi de dinliyordu. Programda herhangi bir aksaklık olmadığını gördüğünde, beni uygulamalı olarak hareketleri yapmaya başladık.

Abim, her hareketi yaparken benim yanımda duruyor, doğru bir şekilde yapmamı sağlıyordu. Fakat, bir hareket esnasında, arkamda olduğunu hissettim. Hemen döndüm baktım ve hareketi daha iyi yapabilmem için arkamdan yardım ettiğini gördüm. Abim, arkamdayken, hareketleri daha doğru yapmama yardımcı oluyordu. Bu, benim için büyük bir avantajdı çünkü hareketleri doğru yapmak, sakatlanma riskimi azaltacaktı. Ancak, bir yandan da bu durum bana garip gelmişti. Bana arkadan yardım ettiği sırada, kendimi rahatsız hissettim.

Çünkü işin bokunu çıkarmıştı ve dayamaya başlamıştı. Art niyet yoktur dedim ve sesimi çıkarmadım. Spor yapmaya devam ettiğimiz sürece fark ettim ki bilerek yapıyor, gri eşofmanından kalkan yarağı belli oluyordu. İlk başta kızsamda hoşuma gitmeye başladı. Benden üzerimdekini çıkarmamı istedi, böylece hareketleri daha rahat yapabilirmişim. Teklifin kabul ettim ve leoparlı üstümü çıkardım. Dolgun memelerimle karşısına geçip ne dediyse yaptım. İkimizde çok azmıştık ve olsun istiyorduk, ondan spor salonunun kapısını kilitlemesini istedim. İçeride sadece ikimiz kaldık ve birbirimize dokunduk, beni bir güzel sikti.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.