İç çamaşırlarıyla farklı bir fantezisi olan eleman, annesinin odasına gizlice giriyor ve kadının iç çamaşırlarını koklayarak 31 çekmeye başlıyor. Bu sırada duşta olan annesini gizlice izleme fırsatı da ona eşantiyon oluyor. Sikini boşalacağı sırada yere akıtmasın diye bulduğu havluyu pisleterek odadan çıkıyor.

Bir türlü siki inmediği için aynı durumu kız kardeşinin odasına girerek kirli çamaşırları karıştırıyor ve bulduğu külodu sikine sararak sikini yine sıvazlamaya başlıyor. Bu sırada gelen birisi olduğunu fark ederek yatağın altına giren eleman yine şanslı gününde. Kız kardeşi üzerini değiştirirken onu da dikizleyerek dalgayı okşamaya devam ediyor.

Bu durumu fark eden anne ve kız ona sinsi bir plan kurarak beklemeye başlıyorlar. Odayı boşaltıyorlar ve eleman yine gelerek 31 çekeceği sırada kardeşinin kremini kullanmak istiyor. Fakat sinsi anne krem şişesinin içerisine farklı bir madde koyduğu için elemanın penisi acımaya başlıyor. Böyle olunca çığlığı basan evladının yanına gelen anne, ona önce gülüyor sonra içi elvermediği için yardım ediyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.