Olgun kadın duştan çıktıktan sonra telaşlı bir şekilde odasında dolanıyordu. Gözleri, dolabında asılı duran renk renk elbiselere takılmıştı. Arkadaşlarıyla dışarı çıkacak olmanın heyecanı içinde, doğru kombini bulmak için uğraşıyordu. Sonunda, gözüne çarpan zarif bir elbiseyi seçti. Ancak, giydiği elbisenin sırtındaki fermuarını kapatmak konusunda zorlanıyordu. Elini uzattı, ancak uzandıkça fermuar bir türlü yerine oturmuyordu. Yardım için genç oğluna seslendi ve gelip fermuarı kapatmasını istedi.

Bu sırada ise genç adam zaten yatak odasının hemen kapısında bekliyordu. Kapı aralığından çıplak annesinin güzel vücudunu süzüyordu. Anasının ona seslendiğini duyunca saniyeler içerisinde odanın içine girdi. “Tabii ki, anne. Bir sıkıntı var mı?” diye sordu.

Annesi, giydiği elbisenin fermuarını kapatamadığını belirtti. Genç adam, annesinin yanına yaklaştı ve nazikçe fermuarı çekmeye başladı. Annenin sırtındaki fermuar, genç adamın becerikli ellerinde hızla yukarı doğru kaydı. Olgun kadın, rahat bir nefes alarak gülümsedi. Saatler sonra ise oğlan, anasını mastürbasyon yaparken yakalayınca işler farklı bir hal aldı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.