Annem temizlik yaparken sürekli yarı çıplak bir şekilde geziyor. Bundan rahatsız olan muhafazakâr babam bana bir görev verdi. Görev ise annemin temizlik yaptığı sırada onun üstündeki kıyafetin fotoğrafını çekmemdi. Görevi düzgün yaparsam eğer babam bana yeni telefon alacaktı. O gün eve gizlice girdim. Sessizce annemi arıyordum. Mutfaktan sesler geliyordu orada olduğunu anladım ve mutfağa doğru yavaşça gittim. Üvey annemin üstünde tanga vardı. Telefonu açtım ve fotoğraflarını çekmeye başladım. Fotoğrafları çekerken akşama bir güzel fotoğraflara bakıp 31 çekerim diye düşündüm. O sırada annem arkasını döndü ve beni yakaladı.

Bana bağırmaya başladı ve fotoğrafları silmem gerektiğini söyledi. Bende silemem babamın istediğini söyleyince annem şok oldu ve babama çok kızmıştı. Ondan intikam almak için beni ayartmaya çalıştı. “-Babanın alacağı telefondan daha güzel bir şey göstereceğim sana” deyip, elimi tutup götünde gezdirmeye başladı. Bu durum benim acayip hoşuma gitmişti. Annemin donunu hafiften sıyırıp amını ellemeye başladım. Tam malafatı çıkaracakken annem “-Daha ileri gitmemeliyiz” dedi, odama doğru yol aldım. Sonraki gün piçlik yapıp eve tekrardan gizlice girdim. Annem temizlik yapıyordu üzerinde ise amı götü gözüken bir mini elbise vardı. Anneme “-Neden temizlik yaparken böyle giyiniyorsun. Telefon istediğimi biliyorsun babama atacağım fotoğrafları” dedim.

Olgun Annem tekrardan cazibeliğini kullanarak beni ayartmaya çalıştı. Beni koltuğa oturttu sikimi pantolonumun içerisinden çıkartıp ağzına aldı. Beni boşaltana kadar sakso çekti döllerimi yuttu. Ertesi günün sabahı odamda mışıl mışıl uyurken annem odaya jartiyerini giymiş bir şekilde girdi. Temizlik yaptığını söyledi ama ben pek inanmadım. Sakso hoşuna gitmiş gibiydi dahasını da istediğini anladım. Yatağıma gelip kendini bir güzel bana siktirdi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.