Bir süredir görmediğim teyzem bize misafirliğe gelmişti. Annem ben ve teyzem yemeğe başlamıştık. Babam işi yüzünden bize katılamamış olsa da hoş sohbet ederek yemek yiyorduk. Bu sırada annem ile teyzem arasında bir atışma başladı. Teyzem “-Kocan artık senin için eve gelmiyor mu?” gibi bir şeyler diyordu ve annem ise “-Belki seni görmek istemediği için gelmemiştir.” diyerek cevap veriyordu.

Ortam birden nasıl bu kadar kasvetli oldu anlayamadım ama işin sonu pek iyiye gitmiyor gibiydi. Onların tartışması bitsin diye sürekli araya girerek farklı şeyler konuşmaya çalışıyordum ama beni dinledikleri yoktu. Neyse teyzem bana bir hikayeden bahsettiği sırada annem masanın altına çatal düşürdü ve sessizce sikimi ellemeye başladı.

Lan neler oluyor demeye kalmadan teyzemde “-Bu masa sallanıyor mu?” diyerek masanın altına girip beni elledi. İkisi de sanki benim için sıraya girmiş, ne pahasına olursa olsun benimle birliktelik yaşamak istiyor gibiydiler. Haliyle böyle bir durum karşısında ikisi de büyük bir zevkle becerdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.