Dışardan eve geldiğimde doğruca salona girdim ve koltuğa oturdum. Annem yine televizyondan salakça yoga programlarını izleyerek spor yapıyordu. Bende koltuğa oturdum ve biraz annemin göte biraz da televizyondaki karılara baktıktan sonra kanalı değiştirmek istedim. Kumandayı elime aldığım gibi kanalı değiştirdim fakat annem anında sinir küpüne dönüşerek hemen yanıma geldi ve kumandayı almaya çalıştı.

Ben ise yapacak bir şeyim olmadığı için televizyon izlemek istiyordum fakat o da spor yaptığı için Tvde oynayan programı izlemek istiyormuş. Bu yüzden aramızda bir tartışma çıktı ve kumandayı benden almaya çalışıyordu. Bende vermemek için inat etmiştim ve tüm gücümle kumandayı tutuyordum. Birden boğuşmaya başladık ve yere düştük. Bu sırada da çaktırmadan sürekli annemin orasını burasını elleyerek ondan faydalanıyordum.

Olgun ve kilolu bir kadın olduğu için altımdan kalkıp üstüme geçti. Kumandayı çekerken birden arkasında oluşan sertliği hissetmişti. O an ne yapacağını bilemedi ve sessizce bu arkamda ki sert şey de ne dedi. Ona hiç bir şey söylemeden dudaklarına yapıştım ve sevişmeye başladık. Bir kumanda kavgasından annemi sikeceğim hiç aklıma gelmezdi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments