Üvey annem her gün spor yaparak canlı yayında vücudunu sergiliyordu. Bu durum ne kadar hoşuma gitmesede aslında onu izleyip zevke geliyor gibi hissediyordum. Acaba bu hissimde emin miyim diye sürekli dikizleyerek dar taytının altındaki amcığını görüp sikimi okşuyordum. Duştan yeni çıkmıştım altımda sadece boxerım vardı. Kapının yanında beni o halde görünce ne diyeceğimi bilemeyip bende yoga öğrenmek istiyorum dedim.

Bana ilk esneme hareketlerini göstererek kaslarının rahatlıcağını söyledi. İlk seferim olduğu için tam becerememiştim. Arkama geç demesiyle götünü yarağıma yaslayıp doğru yapılışını gösteriyordu. Resmen ona benim aletimi istiyor gibiydi. Götünün yanalarını sikimin başında danst ettiyordu. Çabuk ısınmamız gerektiğini söyleyip üstümü çıkartalım diyerek soyunduk. Yere uzanıp bacak omuza annemin kaslarını esnetiyordum. Her ileri geri gidişimde sikim olgun kadınımın amcığına çarpıyordu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments

 • salih 7 ay ago

  admin siteyi gerçekten harika buldum videolar kaliteli ve en iyilerinden seçmişsin izlemek istediğim zaman hemen senin sitene geliyorum.çok iyisin

 • murat 7 ay ago

  reis kadın aktörün isimi ne ya

 • çapçap 7 ay ago

  kanka devamı varmı varsa gelsin ?

 • Ali samet 7 ay ago

  adamın siki kucuk

 • Sikici 7 ay ago

  Aqa adm siki küçüktü bir çocuğun ki daha büyük