Üniversiteye gideceğim için annem bana parti veriyor fakat ben odamdan çıkmak istemiyorum. Süslenip kısacık elbise giyen annem odama gelip ne olduğunu sordu. Ona kız arkadaşımın beni terk ettiğini söyledim. Takılma böyle şeylere üniversitede daha iyilerini bulacaksın dedi ama benim derdim başkaydı. Hala inatla kendi kutlama partime katılmak istemiyordum. Niye ayrıldınız konu ne dediğinde +18 şeyler olduğunu söyledim. Israrla sordu ve anlatmamı istedi. Kız arkadaşımla okul öncesi anal seks yapacaktık bana söz vermişti.

Şimdi ise canının acıyacağından korktu ve beni terk etti. Ben bu konuları anlatırken annem karşımda bacaklarını açıp frikik vermeye başladı. Bende gaza geldim ve deli gibi anal seks yapmak istediğimi söyledim. Açık açık ben göt sikmek istiyorum. Annem hemen koştura koştura gidip odanın kapısını kapattı ve elbisesini sıyırıp bana göt tıkacını gösterdi. Meğerse oda anal sekse bayılıyormuş ve zevk alsın diye kıçında tapayla geziyormuş. Elini çabuk tutarsan baban anlamaz götümü sikebilirsin dedi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Anonim 1 sene ago

    Nerden buldunuz bu filmi erkeğin yüzü neden gözükmüyor Hayalet adam filmi izliyoruz sanki lütfen artık filmlerde filmin sonundada olsa erkek jönün yüzü veyaa suratı görünsün.birse filmin başında bayan artistin adı tekrar yazılsın