Annem işten eve yorgun argın dönmüştü. Omuzlarının ağrıdığını söyledi ve koltuğa yığıldı. Babamın eve gelmesine daha birkaç saat vardı. O sırada ben de yanındaydım ve anneme bir teklifte bulundum: “Anne, senin için bir masaj yapabilirim istersen.” Annem önce şaşırmış gibi bakındı ama sonra gülümsedi ve “Neden olmasın?” dedi. “İki dakika dinlenirsem seve seve kabul ederim.” Yatak odasına geçtik ve hemen arkasına geçtim. Ellerimi omuzlarına koydum. Yavaşça ovuşturmaya başladım. Annemin omuzlarındaki kaslar gerilmişti, bu yüzden ilk başta hafif bastırdım. Ama sonra, kaslarının gevşemesine izin vermek için baskıyı azalttım.

Annem sessizce uzanmış kalmıştı ama yüz ifadesinden rahatlamaya başladığını görebiliyordum. Kalbim sevinçle doluydu. En sevdiğim insanlara yardım etmekten zevk alıyordum. Annemi mutlu etmenin en kolay yolu da ona biraz rahatlama sağlamaktı. Masajı iyice yoğunlaştırdım ve omuzlarında ufak ufak hareketler yapmaya başladım. Ellerim sıcacık, annemin omuzlarındaysa buz gibi hissediliyordu. Ama ben yine de yapmaya devam ettim. İnandım ki, annemin rahatlamaya ihtiyacı vardı. Masaj yaklaşık yirmi dakika sürdü ve sonlara doğru annem azmaya başlamıştı.

Daha rahat masaj yapmam için soyundu. Tişörtünü ve sütyenini çıkardı. Koca memeleriyle karşımda duruyordu. Ne yapacağımı şaşırdım elim ayağım titredi. Benden bu masajı mutlu sonla bitirmemi istedi. Soyunmaya başladı, bana doğru arkasını dönüp külodunu çıkardı. Hamile kalma riskine karşı önden sikmemi istemedi, götümden siksen daha iyi olur baban anlamaz dedi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.