Annem o kadar ateşli bir kadın ki görseniz sizde benim gibi niyeti çoktan bozarsınız. Evde kısacık elbiseler giyip beni deli etmeyi başarıyor. Birde altına külot giymiyor ve her fırsatta gözlerim onun bacak arasına kayıyor. Peder işe gidince gene aynı senaryoyu tüm gün yaşayacağımı biliyorum. Artık sikim kalkıp ine ine bir hal oldu. Bugün gene kısacık elbisesini giymiş salonda oturuyordu.

Kapının oraya saklanıp elindeki telefonla bu ne yapıyor diye baktım. Telefonunun galerisinde yarak yalarken ki resimlerini gördüm, onlara bakıp iç geçiriyor. Kimin sikini yalıyor orasını bilemiyorum. Şöyle bir durup düşündüm ki bu kahpeyi evire çevire sikmek gerek. İyice emin olmak için ona makinadaki çamaşırların bittiğini söyledim. Hemen koştura koştura banyoya gitti, telefonunu elime alıp galerideki resimlere baktım.

Evet doğru görmüşüm annem deli gibi sik yalıyor. Tekrar yanıma geldiğinde ise kendi telefonunu benim elimde görünce şok oldu. Bu saatten sonra onunla normal şekilde konuşamazdım. Kafasını tutup zorla sikime yatırdım, diğer elimle penisimi açıp ağzına verdim. Deli gibi yarak emiyordu, ben niyeti bozalı çok olmuştu. Ondan domalıp elbisesini sıyırmasını istedim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.