Her noel yeni fotoğraflar çekilerek koleksiyonuna eklemek isteyen sarışın anne bu yıl da yeni bir fotoğraf eklemek için sabahın köründe oğullarını uyandırıyor. Onlara kostümlerini verdikten sonra salona giderek her şeyin mükemmel olduğundan emin oluyor. Yerdeki paspası düzeltmek için eğildiği sırada oğlanlar gelmiş oluyor ve annelerinin bütün malları görüyorlar.

Bununla da yetinmeyen sapık oğullar kadının uygunsuz fotoğraflarını çekerek akşama malzeme çıkartırlar. Anneleri kısa bir süreliğine odadan çıktığında bu ırz düşmanı adamlar akşama kadar beklemek istemedikleri için sikleri meydana çıkartarak sıvazlamaya başlıyorlar. Anneleri olan bu kadının götünün fotoğraflarına bakıp 31 çekerken kadın içeriye tekrar geliyor.

Gizlenmek için duvardaki dekoratifleri kullanan genç adamların bir işler çevirdiğini fark eden anne, dekoratifleri eline aldığı gibi büyük sikleri görüyor ve gözleri yerinden çıkacak gibi oluyor. Onlara bağırıp çağırmak yerine aklına muazzam bir plan gelerek dizleri üzerine çöküyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments