Hayatımda hiçbir zaman olmadığı kadar korkmuştum. Üvey annem, babamla evlendiği günden beri benim hayran olduğum bir kadındı. Yaşına rağmen hala çekiciliğini koruyan ve her fırsatta dikkatimi çeken biriydi. Ancak son zamanlarda onunla ilgili düşüncelerim sapkınlaşmaya başlamıştı. Fırsat buldukça gizlice onun frikik fotoğraflarını çekiyordum. Kendisi yatak odasında üzerini değiştirirken videosunu çekmiştim. Birde dün havuz başında bikiniyle güneşleniyordu, onunda resimlerini çekmiştim. Bugün ne yazık ki kabusum gerçeğe dönüştü.

Telefonumu eline aldığında, çektiğim resimleri ve videoyu gördü. Yakalandığımı anlayınca soğuk terler döktüm. Bana ne için böyle bir şey yaptığımı sordu. Sabah ne yediğimi sorduğunda hatırlamadım, dün havuz başında giydiği bikininin rengini sorduğunda ise direk cevap verdim. Sanıyorum ki buradan bana minik zeka oyunları yaparak ona olan düşkünlüğümü anladı. Açıklama yapmak istedim ama sözcükler ağzımdan çıkmadı. Ona karşı hissettiğim sapkın duyguları ifade edemezdim. Üvey anneme olan hayranlığım, beni kontrol edemeyecek kadar büyümüştü.

Sonunda, utanç içinde itiraf ettim. Üvey annem, bana bakarak uzun bir süre sessiz kaldı. Yüzünde endişeli bir ifade vardı. Daha sonra, benimle konuşmak istediğini söyledi. Babama söylememesi için benden bir sebep istedi. Lütfen yapma etme babama söyleme dedim fakat dinlemedi. Sikini çıkar bende resmini çekeceğim böylece ödeşeceğiz dedi. Çıkarıp gösterdiğimde ise benim resimlerime bakıp nasıl asılıyorsan şimdide öyle yap dedi. Bu işin sonu nereye gidecek bende merak ediyorum.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.