O gün ailecek hep birlikte yemek yemeye gidecektik ama kravatımı bir türlü takamadım. Babam sürekli işi gereği takım elbiseyle gezmesi gerektiği için o takar diye düşündüm. Yatak odasına gittiğimde üvey annem oradaydı elbisesiyle cebelleşiyordu. Babam nerede diye sordum o ise “-Baban çoktan gitti benim giyinmemi bekleyemezmiş” dedi. Babamın bu aralar anneme soğuk yaptığını biliyordum. Ben olsam öyle seksi bir kadına hayatta böyle davranmazdım. Üvey anneme “-Kravatımı bağlar mısın?” dedim. Oda bana “-Sende benim elbisemi kapatır mısın” dedi.

Annem kravatımı bağlamak için bana iyice dayandı arkamda koca memelerini hissettim yumuşacıklardı, yüzüne doğru döndüğümde memelerine bakmadan duramadım. Çok güzel ve büyüklerdi ellemek istiyordum olgun annemin elbisesinin fermuarını kapatıp onu beklemeye salona gittim. Üvey annem salona siyah jartiyer takımını giyip gelmişti. O an ne olduğunu şaşırdım annem bana gelip “-Seninle çok güzel vakit geçireceğiz baban bizi beklesin” dedi.
Ne diyeceğimi şaşırdım hayalim gerçekleşiyordu, seksi annem dizlerinin üstüne çöküp sikimi yalamaya başladı. Daha sonra olgun annemin amını orgazm olana kadar dilledim. En sonunda dayanamayıp götüne boşaldım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment