Bizimkiler alışverişe gittiğinde hemen odama geçerek çavuşu tokatlamak istemiştim. Siki çıkarıp asılmaya başladım ve ne kadar zaman geçti bilmiyorum fakat kız kardeşim birden odaya daldı. Elinde 2 adet şampuan vardı ve annem bunları sana bırakmamı söyledi diyerek masanın üstüne koydu. O geldi diye toparlanacağımı falan düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü sikimde bile değil. Öyle ahıra girer gibi odama girerse bu penisi da görecek hiç kusura bakmasın.

Neyse kız kardeşim baktım ki kapının orada duruyor ve gitmiyor, onu yatağa çağırdım. Bunu yapmamız doğru olmaz diyerek yanıma geldi. O da istiyordu fakat utanıyordu. Neyse tam bunun ağzına verecektim annem seslenince gitmek zorunda kaldı. Bende sikimi sıvazlamaya devam ettim ve aradan 2 dakika geçtikten sonra annem odaya girdi. Oda benim çavuşu görünce ağzının suyu akmıştı ve yatağa gelerek ağzına almaya başladı. Bu da yetmezmiş gibi üstünü çıkarıp sikimin üstüne oturdu ve kucağımda hoplamaya başladı.

O kadar fazla inliyordu ki yakalanmamız an meselesiydi. Hemen boşalayım da bitsin derken birden kapıda babamı gördüm. Çaktırmadan göz ucuyla baktığımda bizi izliyordu ve benim onu fark ettiğimi anlamamıştı. Bende bozuntuya vermeden annemi kucağımda hoplatmaya devam ettim ve bu sırada kız kardeşimde odaya girmişti. Kız kardeşim annemle bizi böyle görünce babamın sikine sarıldı ve ona sakso çekmeye başladı. Daha sonra annem üstümden kalkınca durumu fark etti ve gülerek yatağa gelin dedi. Bu sefer kız kardeşimi ben almıştım ve babamla swinger yaparak annem ve kız kardeşimi siktik.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • kullanıcı 2 1 sene ago

    hocam şunları kalite ayarlama şeyi koysan tadından yenmez