Sabah üvey annemle baş başa kahvaltı yapıyorduk. Peder erkenden kalkıp işe gitmişti. Yataktan kalktığı gibi mutfağa geldiği için üstü başı biraz uygunsuzdu. Onun bu halini görünce gözlerim fal taşı gibi açıldı fakat belli etmeden telefonla mesajlaşıyor gibi yaptım. Basanın altından gizlice bacak arasının fotoğraflarını çekmeye başladım. Gecelik giydiği için bütün malı meydandaydı, o günden sonra onun her hareketi takip etmeye başladım.

Ertesi günü annem spor yaparken gene dolaba saklandım ve tayttan dışarıya fırlayan güzel götü görmek için can atıyordum. Bana akşama malzeme çıkması içinde telefonla fotoğraf çekmeye devam ettim. İdman sonrası terleyince bu duşa girdi, bu fırsatı kaçıramazdım. Biraz bekledim içeriden su sesleri gelmeye başlayınca sessizce kapıyı araladım, sonunda istediğim açıdan büyük göğüslerin resmini çekebilmiştim.

Ertesi gün kız arkadaşım bize geldiğinde mutfakta sevişiyorduk. İçeriye annem gelip bana laf attı. Senin genç kızlardan hoşlandığını bilmiyordum dedi. Ne alaka dememle birlikte hafta başından beri beni gözetliyorsun olgun kadın sevdiğini sanmıştım dedi. Beni sevgilimin yanında patlattı, tabi sonuna kadar inkar etsem de kesin ayrılacağız dedim. Neyse ki işler çok farklı yöne doğru ilerledi ve mutlu sonla bitti.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.