Okulda olan fotoğraf çekimle için kıyak bir gömlek giyerek hazırlanmıştım ve tam evden çıkacak iken annemi görünce yanına gittim. Kendisi temizlik yapıyordu ve beni görünce “-Ne kadarda yakışıklı olmuşsun.” gibi çok hoş şeyler söyledi ve kendime olan özgüvenim yerine gelmişti.

Kısa bir sohbetin ardından temizliğe biraz ara veren annem, benden bir bardak kahve istedi. Hemen mutfağa koşup onun için bir kahve yaptım ve içeri geldim. Tam bardağı ona uzatacakken bir aksilik yaşandı ve kahve üstüme döküldü.

Annem öncelikle beni elleyerek “-Ne kadar da kaslısın.” gibi şeyler söyledi ve daha sonrasında yere oturarak sikimi yalamak istedi. Bunun doğru olmadığını söylesem de kendisi sürekli bir şey olmaz diyerek beni emdi. Tam boşalacağım sırada babam gelince işim yarım kaldı ve hemen toparlanarak ona yakalanmaktan kıl payı kurtulduk.

Ertesi gün olduğunda ise annemi yatak odasında üstünü değiştirirken görünce yanına gittim. Bana yeni aldığı bikinilerin nasıl olduğunu sorunca, birde diğerini denemesini söyledim. Annem bana “-Sakın bakma.” dedi fakat bakmamak elde değildi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.