Yaz tatilinde deniz kenarındaki bahçeli evimize gitmiştik. Ailecek burada olmamız gerekirken ne yazık ki babam bize katılamıyor. Çok yoğun olduğu için güneşli havanın tadını annemle birlikte çıkartıyoruz. Bahçede güneşlenip soğuk içeceklerimizi yudumluyoruz. Sohbet sırasında sık sık keşke babamda bize katılabilseydi diyoruz fakat olmuyor. Ertesi gün alışverişe kadar çıkmıştım fakat cüzdanı evde unuttuğumu fark ettim.

Hemen geri döndüm ve istemeden bazı telefon konuşmalarına şahit oldum. Annem banyoda yarı çıplak halde birisiyle konuşuyordu. Kendimi göstermeden kapı ağzında dikeldim. “Beni geçen sefer çok güzel siktin. O büyük yarağını götümden içeriye almak istiyorum. Oğlum evde değil yalnızım gelip beni siker misin?” dediğini duydum.

Onu böyle çıplak ve pis konuşurken görmek hoşuma gitti. Sikimi çıkarıp asılmaya başladım. Beni görmeyen annem yürüyüp yatak odasına gitti ve yatağa uzanıp orgazm olmaya başladı. Onu izleyip asılıyordum, bu sırada kafasını çevirdi ve yakalandım. Duyduklarımı babama söylememem için bana güzel bir muamele çekmesi gerekiyordu.

Bölüm 2: Anneme amını açmazsan aldattığını babama söylerim dedim

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments