Babasının şehir dışına çıkmasını fırsat bilen genç adam kız arkadaşını eve çağırır. Salonda oturup televizyon izlerken kızın azgınlığı yüzünden yakınlaşmaya başlayacaklardır. Fakat oğlan ondan durmasını ister çünkü yan odada üvey annesi vardır, eğer yakalanırlar ise her şey boka sarabilir. Ateşli piliç ise “Artık 18 yaşımıza girdik bebeğim kimse bize karışamaz, hem televizyonun sesinide açarız annen hiçbir şey duymaz. Lütfen beni sik bebeğim!” diyerek yalvarmaya başlar.

sevgilimin amını parmaklayan üvey annem
Eli kolu rahat durmayan annem kız arkadaşımı parmakladı

Şeytana uyan oğlanda yanındaki güzelliğe karşı koyamaz ve onu soyup koltukça bacak arasına kafasını gömer. Sessiz olduklarını sanan çocuklar aslında hiçte öyle değildir. Yan odada laptop başında takılan milf anne bütün sesleri duyar. Neler olduğuna bakmak için salona gelir ve karşılaştığı görüntü aslında hoşuna gidecektir. Kendi gençlik anıları aklına geldiği için bu durumu anlayışla karşılar.

Annem çarşafın altından sevgilimi parmakladı

Ses çıkarmadan salondan çıkar ve kapının arkasına geçip oğluna seslenir. Kısacası hiçbir şey görmemiş gibi yaparak üstlerini giyinmelerine fırsat verir ve içeriye gelip yanlarına oturur. Bu annede aslında göründüğü kadar masum değildir. Canı gençlere katılıp üçlü grup seks yapmak istemiştir. Burası soğuk oldu bahanesiyle üstüne çarşaf örtüp gençlerin özel bölgelerini ellemeye başlar. Sonrasında konuya girip derdini anlatması fazla uzun sürmeyecektir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments