Temizlik hastası olan koca memeli kadın, her gün evi temizler ve yerleri süpürür. Bir tane bile toz görmeyene kadar her yeri gıcır gıcır yaptıktan sonra oğlunun odasına gitmek ister. Yeni evlendiği adamın eski eşinden olan bu oğlanla 1-2 aydır birlikte yaşadığı için henüz ona alışamamıştır. Oğlan o kadar dağanık ve pasaklıdır ki odası resmen savaş alanı gibidir.

Bunu kabul edemeyen hatun, onu azarlamaya başlar ve ona karşı sesini yükseltir. Bana karışamazsın diyerek ona sert çıkan genç adam onu pek umursamaz ve eline oyun kumandasını alarak oyun oynamaya başlar. Neyse diyerek yerde ki kirli çamaşırları toplayan etkileyici kadın yerden aldığı çorabın ıslak olduğunu fark eder. Elini içine attığında döl olduğunu fark eder ve yorganın altında ki laptopu alıp açtığında karşısına erotik film çıkar.

Odaya girmeden önce oğlunun 31 çektiği anlayan anne, oğlunun elinden kumandayı alır ve yatağa oturur. Üvey annesinin memelerine bakmaktan hiç bir şeyi duymayan adam sadece kafasını yukarı aşağı sallar. Gömleğinden taşan memeler onu o kadar etkilemiştir ki bakmaktan kendisini alı koyamaz. Bunu fark eden kadın ise, ergenlik çağında ki üvey oğluyla nasıl iletişim kuracağını iyi bilmektedir. Hemen üstünü çıkararak onunla anlayacağı dilden konuşur.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments