Gönlümü kaptırdığım bir kız vardı sürekli mesajlaşıyordum fakat kendisi bana geç cevaplar veriyordu. Sanırım beni pek takmıyor. Bu sırada üvey annem gelip neden üzgün olduğumu sordu. Ona durumu anlattım, attığım mesajın üzerinden 2 dakika geçti ama cevap vermedi dedim. Bana saçmalama bu çok kısa bir süre deyip güldü. İnsan sevince hemen cevap bekliyor sanırım belkide haklıydı.

Son dönemlerde babamın yeni büyük bir proje alması sonucu sık sık şehir dışına gitmesi gerekiyordu. Bizde mecburen onun yeni karısıyla başbaşa kalıyorduk fakat iyi bir insandı kötü diyemem. Yanıma oturup örgü örüp duruyordu kendisi, bana bakıp şişi aşağı yukarı doğru sıvazlamaya başladı. İlk başta gözlerime inanamadım.

Ona bir kaç kez baktığımı görmüş ve bunun problem olmayacağını söyledi. Aramızda kan bağı olmadığı için bana üvey annem olarak her şekilde yardım edebilirmiş. Ne demek istediğini anlamıştım fakat doğru muydu? Babam işe giderken ona iyi bakmam gerektiğini söylemişti, sanırım her ihtiyacını gidermeliydim. Benimkini ağzına alıp ıslattığında ben buna kaç posta giderim diyordum ki saksodan ötesi olmadı. O kadar iyi yalıyordu ki anında boşaldım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

7 Comments