Kendisini benden daha akıllı sanan kız kardeşim yine laf atıp duruyordu. Salak salak konuşarak canımı sıkmayı başarmıştı ve bende açtım ağzımı ona laf sokup duruyordum. Bu sırada annem yanımıza geldi ve iyi geçinmemiz konusunda bizi uyardı. Onunla uğraşmak sinir bozucu bir şeydi ve ona katlanamıyordum. Annem aramız düzelsin diye biraz oyun oynamamızı söyledi. Kız kardeşim kim yenerse o daha zeki diyerek beni gaza getirmeye çalışıyordu fakat ona kendimi kanıtlamak zorunda değildim.

Ardından aklıma bir fikir geldi, kim daha önce boşalırsa kaybeder diyerek arkadan ona dayamaya başladım. Annem arkamızda otururken onun amını okşadım ve kalçalarına yasladım. Az kalsın yakalanıyorduk fakat annemin işi çıkınca mutfağa gitti ve baş başa kalınca bunu bankoya yasladığım gibi çok fena siktim. Kaşar kısa sürede 3-4 kez boşaldı ve beni boşaltmakta zorlanınca sesi kesilmişti.

Akşama yakın odama gelerek kendi odasında ki duş başlığının bozulduğunu ve benimkini kullanması gerektiğini söyledi. Ona bir posta daha atmak için bu kez ben ona sataştım ve hemen gaza gelerek daha iyisini yapabilirim dedi ve sikime sarıldı. Salak kız kardeşimi bu sayede bir günde iki kez becermiştim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Admin yorum atıyoruz yorumu bilerek mi gözükmüyor 1 gün oldu
    Kırmızı tişörtlü annenin ismi nedir?