Öğlen tam yemek yiyeceğim sırada annem içeride hararetli bir şekilde telefon ile konuşuyordu. Hırsızlık polis falan bir şeyler söylüyordu fakat konuyu tam olarak anlayabilmiş değildim. Telefonu kapattığında, kız kardeşimin hırsızlık yaparken yakalandığını ve bu yüzden karakolda olduğunu söyledi. Yediği önünde yemediği arkasında neden böyle bir şey yapar ki diye sormadım değil.

Neyse annemde git kardeşini al deyince iş başa düşmüştü. Arabaya atladığım gibi onu karakola almaya gittim. Onu alıp arabaya konuştuğumda bunu sürekli olarak yaptığını ve bu kez yakalandığını öğrendim. Bunu kesin anneme söylemem lazım dediğimde “-Annem bunu öğrenirse beni evden atar ne olur söyleme” diye yalvarmaya başladı.

İşte bu aradığım fırsattı. Bir saksoya her şeyi unuturum diyerek onu ikna ettim ve arabada kız kardeşim ağzına boşaldım. Eve döndüğümüzde ise annem ona çok sinirlenmişti ve onu cezalandırmıştı. Odasına gittiğinde bende peşinden gittim ve onunla birlikte biraz eğlendik. Seks yaparken sesimiz biraz fazla çıkmış sanırım ki annem bunu öğrenmiş.

Ertesi gün olduğunda annem ve kız kardeşim odaya girdi. Annem yine bağırıyordu ve bu kez konunun benimle ilgili olduğunu anlamıştım. İçeri girdiğinde siz seks mi yapıyorsunuz diyerek bağırdı. Ne yalan söyleyeyim öğreneceği hiç aklıma gelmemişti. Birden kız kardeşime hadi soyun ve ağabeyinin sikini em demeye başladı. Lan ne oluyoruz demeye kalmadan kardeşim soyundu ve sikime sarıldı. Ardından annemde yatağa geldi ve mükemmel bir üçlü seks yaşadık. İlk başta kızan annem ise sikimden memnun kaldığı için siniri geçmişti ve bunu tekrarlamak istiyordu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments