Kız arkadaşımı film izlemek için bize davet ettim. O gelmeden duş alayımda yağlı saçlarla karşısına çıkmayayım dedim. Banyoda suyun altındayken kapının açıldığını duydum. Annem çırılçıplak banyoya yanıma geldi. İlk başta hayal gördüğümü falan düşündüm. Arkamdan geldi ve kulağımı ısırıp elini sikime attı. Sikimi sıvazlayıp hadi boşal rahatla dedi. Anne ne yapıyorsun demeden çoktan sikim kalkmaya başlamıştı. Gözlerimi kapatıp fanteziler düşündüm ve bir kaç dakika içerisinde bütün döllerimi banyo deliğine attırdım.

Sonrasında annem tekrar giyindi ve yanımdan gitti. Ben az önce neler yaşadım böyle diye şokun etkisindeydim. Hemen üstümü giyinip çıktım çünkü az sonra kız arkadaşım gelecekti. Hemen onu karşıladım ve televizyonun karşısına geçip film izlemeye başladık. Bu sırada mavi elbise giyen annem yanımıza geldi ve telefonu bana uzattı. Babam bir kaç saate eve gelecekmiş ne yemek istersiniz diye sormuş. Sipariş verdikten sonra telefonu kapattık.

Bu sırada annem telefonda babama bir kaç sapık cümle kurdu. Kız arkadaşımın yanında bunu yapmamasını söyledim. Kadın direk pat diye “-Kız arkadaşın seni duşta boşalttığımı biliyor mu oğlum?” diye sordu. Benim surat direk düştü, sevgilim ne oluyoruz diye sormaya başladı. Azgın annem patavatsızlıklarına tam gaz devam etti. Baban beni paylaşmayı çok seviyor açık görüşlüyüz dedi. Dilerseniz ikinizle grup seks yaparım dedi. Biz şok geçirmeye devam ederken önce benimle sonra kız arkadaşımla öpüştü.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.