Odamda uzanıp müzik dinlediğim sırada büyük memeli esmer annem içeriye girdi. Yanıma gelip yatağa uzandı ve benle sohbet etmeye başladı. Asıl odaklandığı nokta ise evvelsi gün kız arkadaşımla yaşadığım şeylerin seslerini duymuş. İlk başta konuya üstü kapalı girsede sonrasında net konuştu. Sevgilimi anırtarak sert siktiğimi öğrenmiş. Kız arkadaşın çok fena inliyordu ne kadar şanslı keşke bende öyle sikilsem dedi. Babam uzun zamandır onunla ilgilenmiyormuş.

Bana senin gibi iyi sikişen arkadaşların varsa ayarlar mısın diye sordu. Bende hiçbir arkadaşımın yatakta nasıl olduğunu bilmediğimi söyledim. Tamam unut gitsin boşver hiç sormadım say dediğinde elini dizime koymuştu, bende elini tutup sikime götürdüm ve istediğini ben verebilirim dedim. İlgisiz kalan annem sert seks istiyor ihtiyaçları var belli.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Anonim 1 sene ago

    Lütfen hayalet video’dan vazgeçin. Erkek aktörler filmde gözüksünler. Ve de böyle anne vidoları görmek istiyoruz. Birde filmin başında bayan sanatçılarım isimleriini tekrar yazarsanız memnun olacağız.