Annemin bana vermiş olduğu ev işlerini hallettikten sonra kız arkadaşımla buluşmaya gidecektim. Hızlıca tüm işleri hallettim ve bir an önce gidip manitamı görmek istiyordum. O sırada banyoda olan anneme dışarıdan seslenerek haber verdim. Habersiz iş yaparsam çok kızıyordu bu yüzden onu bilgilendirdim. Tam çıkacağım sırada benim yakamdan tuttuğu gibi içeriye çekti.

Kız arkadaşıma hakaret ediyordu ve bu zoruma gidiyordu. Aynı zamanda üstü uygunsuz olduğu için bu konuyu şu an konuşmamızın doğru olmadığını söyleyerek oradan kaçmaya çalışıyorduk fakat birden dudaklarıma yapışarak beni öptü. Kendimi hemen geri çekerek ona kızdım çünkü annemdi.

Neyse kabus gibi bir an yaşadım ve manitamın evine gidip takıldım. Eve geldiğimde mutfakta kendime kahve hazırlarken annem geldi ve günümün nasıl geçtiğini sordu. Film izleyip eve geldiğimi söyleyince onunla sikişip sikişmediğimi sorup duruyordu ve çok öfkeliydi. Ne diyeceğimi şaşırmış bir şekilde ona bakıyordum. Amı dar mıydı dediğinde kafamı sallamamla iyice delirdi ve göğüslerini çıkartarak emmemi istedi. Neden böyle bir şey istedi bilmiyorum ama olgun annemi sikmenin keyfi bir başkaydı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments

 • At Kuyruk Manyağı 3 sene ago

  ADMİNCİĞİM KESİNLİKLE DAHA ÇOK BÖYLE VİDEO ATMALISIN

 • Azgın Domuz 3 sene ago

  Daha fazla Bu şekilde video 🙏👏👏

 • pezo 3 sene ago

  bu garının daha cok vıdeosu at ck ıyı

 • Orospu 3 sene ago

  Bu Kadinin Ismi Ne Soyleye Bilirmisiniz Lutfen

  • Admin 3 sene ago

   Tabi hemen yardımcı olayım kızın adı Miss Brat diye geçiyor.

 • Admin bu kızın gerçek ismi nedir miss brat diye arttığımda sosyal medya hesaplari çıkmıyor