Üvey kız kardeşimle pek anlaşamam evin ortak olan eşyalarını sürekli kendisi almak ister. Bu yüzden evde sürekli tartışırız. Bir gün yine benim odamdan bilgisiyarımı almış, o günde çok önemli bir toplantı yapmam gerekiyordu. Evin heryerinde onu arıyordum sesleniyordum cevap gelmiyordu. En sonunda onu buldum ve “-İşini bitirdin mi” dedim. O ise “-İşim daha bitmedi şuan veremem” dedi ve beni geçiştirdi. Aslında işini bitirdiğini sadece sosyal medyada gezdiğini anladım. Ona birkaç dakika çok önemli işim olduğunu anlatmaya çalıştım ama kendisi dinlemeyip telefondan halletmem gerektiğini söyledi. Hep aynı şeyi yapıyordu sanki eşyaların hepsi onunmuş gibi davranıyordu. Tartışmaya başladık. Kız kardeşime “-Kancık gibi davranma ver şu bilgisayarı” dedim. Kancık dediğim için çok sinirlendi “-Benimle öyle konuşursan hiç vermem” diyip bilgisayarı kollarının arasına aldı.

Bende kız kardeşimden zorla almam gerektiğini anladım bilgisayarı çekiştirip durduk. Annem yükselen seslere geldi “-Her gün aynı tantana yeter artık. Hiçbir şeyi paylaşamıyorsunuz. Ver şu bilgisayarı” dedi ve bilgisayarı elimizden aldı. Annemde üvey kardeşiyle sürekli sorunlar yaşıyormuş ama babası buna bir çözüm bulmuş. Annemde bize aynı yöntemi uygulamak için bizi mutfağa götürdü. Elinde ip vardı ne yapacağını ikimizde anlamamıştık. Üvey kız kardeşimle bizi yakınlaştırdı ve bağlamaya başladı. Annem “-İkiniz beraber geçinmeyi öğreneceksiniz. 2 saat boyunca her şeyi birlikte yapacaksınız” dedi ve mutfaktan uzaklaştı.

Akşam ikimizinde dışarıya çıkması gerekiyordu. Bunun için duş almamız lazımdı. İkimizde durumu kabullenip birbirimizi soyduk banyoya doğru gittik. Kancık kardeşimin büyük memesini ve koca götünü elleyince ister istemez sikim kalkmıştı. Duşumuzu alıp hızlıca iplerden kurtulduk. Sonraki gün sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi koca götlü kız kardeşimin oyun konsoluma çöktüğünü gördüm. Bende oynamak istiyordum tekrardan aynı dünkü gibi tartışmaya başladık. Annem sesimizi duydu bu sefer hazırlıklı geldi. Elinde kocaman bir don vardı, kız kardeşimle içine girmemizi istedi. Soyunduk ve içine girdik don o kadar dardı ki malafatım kardeşimin amcığına değiyordu. Üvey kız kardeşim çok fena sulanmıştı, amcığına girmeme izin verdi. Annem uyguladığı taktik çok güzel işe yaramıştı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.