Bugün annem telefonla konuşurken kulak misafiri oldum. Duyduklarım ilgimi çekince çaktırmadan başta sona bütün muhabbeti dinledim. Eskiden babamla arasının kötü olduğunu söyleyen anacığım şimdi ise biraz daha mutluymuş. Haftada bir gün yaptıkları seksi artık üçe çıkarmışlar. İhtiyaçları giderilince mutlu oluyor, demek bu yüzden son zamanlarda annem etrafa gülücükler saçıyor.

Beni ilgilendiren kısım ise babama hep istediği bir fantezi türünü anlatıyordu. Eve geldiğinde birbirimize yabancı gibi davranalım, göz bandı takıp yatak odasında seni bekleyeceğim. Gözlerim bağlıyken içimden geçmeni istiyorum dedi. Ertesi gün bu fırsatı kaçırır mıyım? Evde dolanırken bi baktım sarışın orospu ortalıktan kayboldu. Hemen yatak odasına gidip sessizce kapıyı araladım. Yatağa uzanmış telefonla konuşuyordu. Ne zaman geleceksin seni bekliyorum hadi ama diye yalvarıyordu.

Konuşmayı sonlandırıp göz bandını taktığı gibi babammış gibi içeriye girip buna kaymaya başladım. Tabi oğluna verdiğinden haberi yoktu, mermi gibi gidip geldiğim anda istemeden gözündekini çıkardım. Ben olduğumu anlayınca tatlım yapma dur dedi ama her şey için çok geçti.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.