Annem arabasında bir arıza olduğunu söylediğinde hiç tereddüt etmeden ona yardımcı olmak istedim. Araçlar ile aram iyi olduğu ve elimin bu işlere yatkın olduğu için halledebileceğimi düşünerek anahtarları aldım ve arıza tespitini yaptıktan sonra gerekli malzemeleri almak için sanayiye gittim. Tüm malzemeler tamamlandıktan sonra eve gelip garajımızda tüm sıkıntıyı çözdüm ve içeri giderek anneme müjdeli haberi verdim.

O kadar mutlu oldu ki anlatamam. Dışarıda bir kaç işi olduğu için anahtarları istediğinde ellerim pis olduğu için üstüme sürmek istemedim ve “-Gel cebimden al anne.” dedim. Annem ise elini cebime soktuğunda bir türlü anahtarları bulamadı ve sikimi ellemeye başladı. Ne zaman fark edecek diye beklerken ellediği şeyin yarak olduğunu anlayınca birden geri çekildi ve paniklemeye başladı. O sırada yalancı konumuna düşmemek için anahtarları cebimden çıkarıp ona verdim ve oradan uzaklaştım.

Aradan biraz zaman geçtikten sonra salonda otururken aynı konu tekrar açıldı. Bu konu hakkında konuşmak istemiyordum çünkü babam öğrenirse başım belaya girebilirdi. Koca memeli annem ise durmadan “-Sikin çok büyükmüş, neden o kadar sertti?” gibi kelimeler kullanarak beni baştan çıkarmaya çalışıyordu. Doğruyu söylemek gerekirse bende onu arzuluyordum fakat dile getirmekte epey zorlanıyordum. Konuşma devam ettiğinde anneme büyük memeli kızlardan hoşlandığımı söyledim ve buna istinaden annem üstünü çıkarttı ve “-Bunun gibi memeler mi?” diyerek elimi tutup göğüslerine götürdü. O saatten sonra kendimi geri çekemedim ve annemle birliktelik yaşadım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment