Erkek arkadaşım bizde kalmıştı, sabah erkenden kalkıp ona kahvaltı hazırladım ve yatağına servis yaparak uyandırdım. Sürprizimden çok mutlu oldu ve kahvaltı yerine beni tercih etti. Sevişmeye başladık her şey iyi gidiyordu ilişkiye girecektik. Birden hemen geliyorum diyerek beni yatakta bırakıp gitti. Bir türlü gelmek bilmeyince ne oldu diye bakmak için kalktım. Yan odadan sesler duyar gibi oldum. Kapıyı tıklattım ve tahminlerim doğruydu. Annem içeride erkek arkadaşımla konuşuyordu.

İçeriden garip sesler geliyordu beklemeye devam ettim. Bir süre sonra sevgilim yatağa tekrar geldi. Kaldığımız yerden devam ettik, iç çamaşırımı sıyırıp kafasını bacak arama soktu, sonrada uzun penisini içime soktu. 3-5 dakika kadar altında büyük bir zevkle inliyordum, bir den hemen geliyorum diyerek tekrardan ortadan kayboldu.

Aradan geçen 20 dakika sürenin sonunda gene annemin bir parmağı olduğunu anladım. Bu sefer direk yan odaya daldım ne göreyim? Travesti annem erkek arkadaşımı salıncakta sikiyor. Sonradan neler döndüğünü anladım, ilk beni bırakıp gittiğinde çocuğu odaya çekmiş kırbaçlıyordu. Bizi sevişirken görünce ona kızmış. İkincisinde ise gene sevgilimle sikişirken beni görmüş. Tekrardan çağırıp çocuğu götünden sikerek cezalandırmış.

Kategoriler

Shemale, Travesti

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments