Üvey annemle birlikte çok iyi şekilde anlaşırdık. O bana sırlarını anlatır ben ona anlatırdım. Gizlimiz saklımız olmadı ama bir konu hariç bunu söylemeye hep çekinmişimdir. Gece partiye gitmek için izin almıştım. Eğlenceğimden çok emindim ama bir tereddütüm vardı. Neyse partide aklımın alamıyacağı kadar seksi hatunlar dolaşıyordu. Bir sorun vardı ben sikişmeyi bilmiyordum. Çok utanılası bir durumdu.

Çok içmiş olmalıyım ki ayakta duramıyordum. Taksi çağırıp eve gittim ,koltuğa uzandığımda annem mutfaktaydı yanıma gelip oturdu. Nasıl geçti baya içmişsin diyerek ağızımdan laf almaya çalışıyordu. Çok kötü, sana bir sır vereyim mi anne ben sikişmeyi bilmiyordum demem le kahkaha atmaya başladı. Üzüldüğümü belli edip sikime bakmak istedi zorla kemerimi açıp aletimi yakından inceledi. Sıvazlayarak benim yatağıma gitmeye ne dersin diyerek hemen odasına gittik. Sikimi gırtlaklaması muazzamdı bu işi biliyordu resmen. Boşalmamak için zor dayanıyordum. Sıcak amcığına girmeme izin vererek 20 cm yarağımla onu hoplatmaya başladım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • sedat 7 ay ago

    Nasıl bir kadın böyle aynı kaynanama benziyor kaynanam 42yasinda aynı bunun gibi ama delikleri boş duruyor bı doldursam kaynanama