Ev hanımı olan kadın akşam yemeği yapmadan önce mutfakta bulaşıkları yıkıyor. Sıcaklardan dolayı iç çamaşırı ve sütyen giymeyen hatun sadece boydan elbiseyle evde dolaşıyor. Bulaşıklara girişirken önlüğünü takıyor fakat suyun biraz tazyikli akması sonucunda üstü başı ıslanıyor. Bu durumdan rahatsız olunca ıslanan elbisesini çıkarıp bir kenarı fırlatıyor.

Evde yalnız olduğu için işlerim bitince giyinirim diye düşünüyor. Önlüğünü takıp işine devam ediyor. Bütün kirlileri makineye yerleştirdikten sonra birazda kendine zaman ayırmak istiyor. Arkasındaki tezgaha yaslanıp elini cinsel organına götürüyor. Vajinasına ufak dokunuşlar yaparak hayallere dalıp gidiyor. Evde oğlunun olduğundan haberi yoktur, bu sırada duvarın arkasında saklanan çocuk telefonun kamerasıyla olan biteni kayıt altına alıyor.

Yakalanıncada gönlünü almak için bugün anneler günü sana bardak aldım diyor. Kadının ise oğlundan daha büyük beklentileri vardır, böyle küçük hediyeler için fazla büyüksün. Sikini bana saplayarak anneler günümü kutlayabilirsin diyor. Büyük memelere sahip hatunla mutfak fantezisi sizi azdıracaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments