Ailecek tatile gideceğimiz için çok heyecanlıydım. Sırf bunun için sabah erkenden kalkarak çantamı hazırladım ve arabaya koydum. Öğlene doğru yola çıkacaktık fakat salak babam hala eve gelmemişti. Annemde hazırlıklarını bitirdiği sırada babam telefon ile aradı. Trafiğin sıkışık olduğunu ve geç kalacağını söyledi. Uçağımızın kalkmasına 1 saat vardı ve sırf babam yüzünden tatile gidemeyecektik.

Bu duruma çok sinirlenen annem telefonu kapattıktan sonra babama sayıp sövdü. O kadar gergindi ki ona masaj yapmayı teklif ettim. Bu sayede sinirleri biraz da olsa yumuşayabilirdi. Ayaklarından başlayarak tüm bacağına masaj yaptım ve hep daha yukarı çıkabilirsin diyerek beni tahrik etmeye başladı. Altında iç çamaşırı olmadığı için amı kabak gibi görünüyordu. Ardından elimi çaktırmadan bir iki kez elledim ve annem ses çıkarmayınca işaret parmağımı içine soktum.

Bu sırada babam eve geldi ve bizi bu halde yakaladı. Elini çabuk annenin amından çek dediğinde çok korktum fakat canım annem beni savunarak elimi geri sokmamı istedi. Ezik babam annemin lafının üstüne laf söyleyemeyince işleri ileriye götürerek birliktelik yaşadık. Anneler gününde annemin yüzünü güldürmeyi başardığım için çok mutluyum.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.