Karı koca üç çocuğunu alıp orta halli bir otele tatile gelirler. Gece olunca oğlan ebeveynleri uyurken iki kız kardeşini sikecektir. Yakalanma korkusu gençlere ekstra keyif verir. Şimdi videodaki ailemizin bu serüvene nasıl başladığını anlatalım. Geldikleri tatil bölgesinde fiyatların yüksek olduğunu öğrenince tek oda tutmak zorunda kalırlar çünkü bütçeleri kısıtlıdır.

Odaya yerleştiklerinde anne ve baba etrafı keşfetmek için gezintiye çıkarlar. Döndüklerinde ailecek havuza gideceklerdir. Üç kardeş odada yalnız kalınca esmer olan duşa girer. Sarışın olan bikinisini giymek için soyunur fakat kaldıkları küçük odada başka yer olmadığı için bu işi erkek kardeşinin önünde yapacaktır. Soyunduğunda birbirlerini çıplak görünce şeytana uyarlar. Sakallı eleman sarışının amını yalarken banyodan esmer step sisterı çıkıp gelir. İkisini bu halde yakalayınca şok geçirir.

Her an ebeveynlerinin gelebileceğini söyler ve bunu yapmamaları konusunda uyarır. Çok geçmeden oda fikrini değiştirip yarak yiyen sarışına destek olacaktır. Gece olduğunda ailecek hepsi tek odada uyur fakat ateşli çocukları uyku tutmaz. Yan yatakta uyuyan anne babalarına rağmen grup seks yapacaklardır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments