Gece yatmadan önce dişlerini fırçalayan adam bir yandan da kitap okumaktadır. Karısı yanına gelerek ne okuyorsun bakayım diyerek kitabı elinden alır ve yatağa geçer. Hadi sende ağzını çalkala ve yatağa gel okumaya yarın devam edersin der. Ardından emekleyerek yatağa geçer ve kocasına domalır.

Eleman bu görüntü karşısında “karıcım oynaşmak mı istiyorsun” diyor ve kalçalarını elliyor. Geceliğini yavaş yavaş yukarı sıyırıyor ve amcığa yumularak dil darbeleri atıyor. Sesleri duyan üvey kız odaya gelerek onları izlemeye başlıyor. Ardından azgınlığına yenik düşerek parmaklarını tükürüklüyor ve vajinasına götürerek mastürbasyon yapmaya başlıyor. Tam orgazm olacağı sırada annesinin telefonu çalıyor ve hemen odadan koşarak uzaklaşıyor.

Karıcım bırak çalsın kimse kim şu an sırası değil dese de “Telefona bakmak zorundayım tatlım” der ve sikişe ara vermek zorunda kalırlar. Polis olduğu için acil bir göreve gitmek zorundadır. elemanda göz bandını takarak uyumaya başlar. Bu sırada sarışın kızı yanına gelerek dalgayı ağzına alır ve emmeye başlar. Adam ilk başta karısı zanneder fakat bu kadar dar amlı olmadığını fark ettiğinde kızı gözlerindeki bandajı çıkartarak nasıl amım güzel mi babacım diye inler ve üzerinde zıplamaya devam eder.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

  • hstrikefd 3 sene ago

    hocam bu videoda sonda ön gösterme geçişleri var. kapının ağzında bekleyen bir kız var kapıyı açıyor adam direk ağzına veriyor onu bulsana lütfen …..

  • Vbnmmmm 2 sene ago

    Hocam bunu tekrar yükleseniz açılmıyor